czwartek, 25 marca 2010

Trzeci GHILLIE SUIT sprzedanyLink do aukcji:
www.allegro.pl/item978962760_ghillie_suit_
maskowanie_snajpera_okol_tarnobrzega.html


Strój robiony na bazie spodni i bluzy Bundeswehry w kamuflażu flectarn. W skład całego kompletu wchodzą:

-bluza-(rozmiar 7) z kapturem i maskowaniem na twarz, pasująca na osobę do 180cm wzrostu i mającej do 100cm obwodu w klatce piersiowej. Bluzę można zamknąć na zamek błyskawiczny, jak i na zatrzaski. Bluza posiada 2 duże kieszenie na klatce piersiowej zamykane na zatrzaski i jedną mniejszą na rękawie. Na przodzie bluzy jak i na łokciach są naszyte wzmocnienia z brezentu , kolor wszystkich wzmocnień zostanie zmieniony! Z tyłu bluzy są wycięte otwory i naszyte siatki dla poprawienia wentylacji pleców. Pod pachami znajdują się wywietrzniki. Regulacja kaptura jest możliwa dzięki wszytej gumce i regulacji przy pomocy stoperów. Maskowanie na twarz zapinane jest za pomocą guzika i kilku otworów znajdujących się na materiale.

-spodnie-(rozmiar 8) pasujące na osobę mającą w obwodzie do 90cm i nogawki mającej długość całkowitą 106cm. W nogawkach znajdują się ściągacze, umożliwiające zaciśnięcie spodni na butach. Spodnie mają dwie kieszenie boczne zamykane na zatrzaski, dwie kieszenie otwarte i jedną z tyłu zamykaną na guzik. Na przednią część spodni są naszyte wzmocnienia brezentowe, kolor ich również będzie zmieniony!

-rękawiczki oliwkowe polarowe rozmiar-M

ETAP 1. Przyszywanie siatki, wzmocnień.


Bluza

SpodnieRękawiczkiETAP 2. Nakładanie farszu

Bluza

SpodnieRękawiczki
ETAP 3. Moczenie w wodzie, ostateczne poprawki.


BluzaSpodnie

RękawiczkiZdjęcia z aukcjiPozostałe zdjęciahref="http://2.bp.blogspot.com/_Wezr88x9nUA/S7CxDhPd4KI/AAAAAAAAAr0/DsYnAwlD8zs/s1600/q1.JPG">

zdjęcia pojawią się od dnia jutrzejszego do czwartku do godz. 20:00

1 komentarz:

  1. Muszę przyznać że strój jest wykonany w taki sposób gdyby robił go emerytowany snajper albo co najmniej z 10letnim doświadczeniem. Już się zastanawiam nad kupnem następnego ghillie od Pana Mariusza, polecam wszystkim zainteresowanym na pewno będą zadowoleni.
    Przemek G.

    OdpowiedzUsuń