czwartek, 25 marca 2010

Czwarty GHILLIE SUIT-na zamówienieW tym poście są zamieszczane informacje o ghillie suit robionym na prywatne zamówienie.

W skład ghillie suit m.in. wchodzą:

-kombinezon-lotniczy oliwkowy BW rozmiar 12. Kombinezon jest zamykany na gruby, plastikowy zamek, posiada 6 kieszeni zamykanych również na zamek błyskawiczny, wykonany z 100% bawełny. Nogawki i rękawy są regulowane na rzepy. Kombinezon posiada wywietrzniki w kroczu i pod pachami, jak również dwie kratki wentylacyjne na plecach. Kombinezon ma naszyte wzmocnienia brezentowe na: klatce piersiowej-podbrzuszu, kolanach i łokciach. Wzmocnienia będą miały zmieniony kolor.

-maskowanie głowy- robione na bazie przerobionego kapelusza norweskiego. Na kapelusz została naszyta drobna zielona siateczka, a na nią siatka. Dzięki temu na większej powierzchni kapelusza można nakładać naturalne makowanie.

-rękawiczki- oliwkowe, polarowe cienkie rękawiczki o rozmiarze 10. Wedle zaleceń osoby, która kupiła podobny strój maskujący, na palcu wskazującym jest mniej o jedno oczko siatki, dzięki czemu swoboda palca wskazującego jest większa.

Waga całkowita: 2,8kg


ETAP 1. Naszywanie siatki, wzmocnień


Kombinezon

Kapelusz

Rękawiczki


ETAP 2. Nakładanie farszu


KombinezonKapeluszRękawiczki

ETAP 3. Prace końcowe/ moczenie w oczku wodnym.

KombinezonKapelusz

Rękawiczki

1 komentarz:

 1. Kiedy otwarłem paczkę moim oczom ukazał się ten doskonale zrobiony ghillie suit.

  Pierwsze wrażenie:

  Ghillie został wykonany z dużym poświęceniem, co widać już na 1 rzut oka. W sumie nie ma się do czego przyczepić, jaki zamówiłem taki dostałem (myślałem że będzie bardziej zielony, ale to nie jest istotne) ;).

  Cena jaką zapłaciłem jest jak najbardziej na miejscu.

  Ponadto na moja prośbę wykonawca przesłał mi dodatkowy farsz na maskowanie broni ;)

  Duży plus za uczciwość, estetykę i serce jakie zostało włożone w pracę ;)

  Postaram się jeszcze umieścić drugi komentarz po dłuższym użytkowaniu ;)

  Pozdrawiam

  Rafał !

  OdpowiedzUsuń