niedziela, 24 lutego 2013

Ghillie Suit miejski-prototyp

Niżej przedstawiam pierwszy dwuczęściowy prototyp gs-a do działań miejskich. Zdjęcie zrobione tylko na jednym tle.

Niżej druga próba podobnego stroju.

Proszę o szczerą ocenę, komentarze. Z góry Dziękuje.

9 komentarzy:

 1. Z jakiego materiału jest uszyty ten maskchałat? Bo myślę że lepsza od bawełny bałaby np. tkanina jutowa (po prostu worki), tyle że nie dzielona na "sznurki" i włókna, ale po prostu maskchałat uszyty z takiej tkaniny. A co do doboru kolorów i kształtu plam: osobiście kierowałbym się w kierunku raczej Sumptarna, malowanego sprayem, lub pistoletem. Plus w niektórych miejscach wykorzystanie "fałszywej perspektywy" tworzonej przez ciemne i jasne obwódki plam. A tak na koniec: można by było do tego jeszcze doszyć płaty takiego samego materiału wielkości dłoni i większe, żeby swobodnie zwisały i układały się, tworząc dodatkowy światłocień.

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż, dostaje sporo pomysłów, bardzo różnych i ciekawych. Na jednym eksperymencie się nie skończy.

  Materiał to zimówka BW. Jednak od sumptarn-a pójdę raczej w kierunku: T-pattern

  OdpowiedzUsuń
 3. zbyt wielkie plamy za jaskrawe kolory plamy idealnie wielkosci cegieł i bedzie ok pozdro komandossg :)

  OdpowiedzUsuń
 4. poprawił bym kolorystykę ogólnie dobra ale musisz zmniejszyć rozmiar plam i dodać jakiś kolorek aha i jeszcze mniej jaskrawych kolorów

  OdpowiedzUsuń
 5. kiepski pomysł, ten czerwony kolor to porażka. A-TACS AU lepszy

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym to bardziej widział jako narzutkę niż kombinezon...coś w stylu "przykrycia się gruzem". Mniejsze plamy i mniej czerwonego. Można zrobić zdjęcie jakiś śmieci + gruzu i obrysy szczegółów przerzucić na materiał... generalnie fajny pomysł
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaką farbą jest pomalowany ten strój? Pytam bo zachodzi dla mnie obawa że może się z czasem wykruszać albo wycierać dosyć szybko.

  OdpowiedzUsuń
 8. Farba się nie wykrusza, ale materiał po nałożeniu tej farby robi się sztywny. W wolnym czasie spróbóję narzutkę zrobić jahu, z elementami 3D.

  OdpowiedzUsuń